Basın Odası
PAKPEN PVC
Yaşar Şarkılarını Pakpen İçin Seslendirdi

Yapı sektörünün öncü firması PAKPEN’in marka yüzü ve sesi olan Yaşar PAKPEN’in katıldığı TÜYAP "Pencere 2010 İstanbul Fuarı" PAKPEN standında sahne aldı. Yaşar 13 Mart Cumartesi günü sahne aldığı PAKPEN standında yedi kişilik bir orkestra eşliğinde sevilen parçalarını seslendirdi.


Pakpen Kampanyası Hakkında
"PAKPEN takacaksınız, aşık olacaksınız" sloganıyla başlayan kampanyada sevilen şarkıcı Yaşar, PAKPEN marka yüzü ve sesi olarak karşımıza çıkıyor. PAKPEN reklam filminde herkesin yıllardır severek dinlediği "Akdeniz Akşamları" şarkısı "PAKPEN’in Akşamları" olarak uyarlandı. Reklam filminde Yaşar’ın seslendirdiği PAKPEN’in Akşamları parçasıyla birlikte PAKPEN konforundan 7 den 77’ye tüm aile bireylerinin faydalandığı ve PAKPEN’in geniş ürün yelpazesi gösteriliyor.

  PAKDOOR - PAKPANEL
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.