Ürünler
KOMPOZİT KAPI SİSTEMLERİ - VEGA
PAKDOORPakDoor kompozit kapıların her zevke uygun farklı modelleri vardır.

PakDoor kompozit kapıların klasikten moderne her zevke uygun çözümler sunan tam 11 farklı modeli bulunur. Günümüz trendlerine göre sürekli yenilenen kapılar, farklı motifleri ve renk alternatifleriyle hayal dünyanıza yeni kapılar açacak.
 
PAKDOOR PAKDOOR PAKDOOR PAKDOOR
 
Kapı modellerinin büyük hallerini görebilmek için üzerlerine tıklayınız.
Modellerin altında verilen ölçüler kanat ölçüleridir.
Kasa ölçüleri ve diğer ölçüler için kapı ölçü hesaplama tablosuna bakınız.
Simetrik kanatölçüleri ana kanatla aynıdır.
Asimetrik kanat ölçüleri 450 mm'dir.
 


  PAKDOOR - PAKPANEL
Kişisel bilgiler
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır.

Telif
Telif hakkı PAKPEN A.Ş. ye (İstanbul/Türkiye) aittir. Tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif altındadır. Tüm ögeler ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz.

Logolar
Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.

Bilgiler
Tüm bilgiler PAKPEN A.Ş. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Ürünler
Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. PAKPEN A.Ş. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.